Gladiator X1000 na pásech CAMSO s kabinou českého výrobce DFK

Kabina na ATV tak často zůstává „nepochopena“. Je to v podstatě striktně pracovní doplněk, který sice nevyhraje „design cenu roku“, ale je to neskutečně praktické, a obzvlášť v zimě, nevídaně pohodlné příslušenství. Kabiny DFK natolik rozvířily diskuze, že se zásadně zvedla i poptávka, a i proto náš seriál o praktičnosti těchto nástaveb vypouštíme až v roce 2021. Výrobní kapacity totiž po prvních představeních lehce nestíhaly… Díky této situaci tak dnes představujeme v našem  „Journeyman motoonline“ vlastně původně plánované poslední video ze seriálu CFMOTO Gladiator X1000 + ATV DFK kabina – praktické použití v těžkých zimních podmínkách na pásech CAMSO. Další videa, na kolech, budou brzy následovat.

V průběhu půlročního používání nejprodávanější čtyřkolky na trhu – CFMOTO Gladiatora X1000 s kabinou DFK se mnohokrát ukázalo, že kabina z hlediska pracovního využití je naprosto dokonalý společník, který zajistí speciálně opravdu v hnusném počasí komfort v podobě komplexního tepla (teplo od motoru, vyhřívané gripy), sucha a nijak neomezuje terénní vlastnosti stroje. Jediným mínusem se ukazuje větší hluk, když jsou zavřené dveře. Dokonale funguje vyhřívané přední okno, stěrač i ostřikovač.

Komunální služby, horské chalupy, správci zimních areálů, farmáři, myslivci, rybáři, bezpečnostní agentury, záchránáři…ti všichni určitě takového pomocníka dostatečně prověří a využijí. A co v létě? Kabinu sundáte a máte běžnou čtyřkolku pro veškeré použití.